Wielkimi krokami zbliżamy się do targów Mobile World Congress, więc siłą rzeczy nasze oczy będą zwrócone w kierunku Barcelony i wielu producentów, którzy zapowiadają coraz to ciekawsze urządzenia. Ewidentnie najbardziej interesującym z nich jest LG G6, którego Koreańczycy z dnia na dzień ujawniają w różnych filmach, grafikach czy też po prostu słowach. Tym razem przyszedł czas na kolejny materiał wideo zdradzający szczegóły interfejsu.

Wielkich zmian nie powinniśmy się spodziewać. LG od wielu lat delikatnie modyfikuje design swojego oprogramowania i tym razem też tak będzie, ale przyjrzyjmy się samemu filmowi:

Widać wiele nawiązań do LG UX 5.0 z G5 czy też 5.0+ z V20, ale zapewne każdy z Was zauważył zaokrąglone rogi, które będą idealnie wpisywać się w tego typu wyświetlacz, który po raz kolejny został przedstawiony pod nazwą FullVision. Jednak jest to bardzo krótki film i wiele się na nim dzieje, więc warto zrobić „stop klatkę” i im się przyjrzeć dokładniej:

Jest, jak to w przypadku LG, kolorowo i żywo, ale też nie do końca mogę zrozumieć jednej kwestii – czemu Koreańczycy wciąż stosują klawisze ekranowe rodem z wydań testowych Androida Lollipop?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.