[Film] LG zdradza interfejs dla G6 z zaokrąglonymi rogami

Newsy

Wielkimi krokami zbliżamy się do targów Mobile World Congress, więc siłą rzeczy nasze oczy będą zwrócone w kierunku Barcelony i wielu producentów, którzy zapowiadają coraz to ciekawsze urządzenia. Ewidentnie najbardziej interesującym z nich jest LG G6, którego Koreańczycy z dnia na dzień ujawniają w różnych filmach, grafikach czy też po prostu słowach. Tym razem przyszedł czas na kolejny materiał wideo zdradzający szczegóły interfejsu.

Wielkich zmian nie powinniśmy się spodziewać. LG od wielu lat delikatnie modyfikuje design swojego oprogramowania i tym razem też tak będzie, ale przyjrzyjmy się samemu filmowi:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Widać wiele nawiązań do LG UX 5.0 z G5 czy też 5.0+ z V20, ale zapewne każdy z Was zauważył zaokrąglone rogi, które będą idealnie wpisywać się w tego typu wyświetlacz, który po raz kolejny został przedstawiony pod nazwą FullVision. Jednak jest to bardzo krótki film i wiele się na nim dzieje, więc warto zrobić „stop klatkę” i im się przyjrzeć dokładniej:

Jest, jak to w przypadku LG, kolorowo i żywo, ale też nie do końca mogę zrozumieć jednej kwestii – czemu Koreańczycy wciąż stosują klawisze ekranowe rodem z wydań testowych Androida Lollipop?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x