Huawei Honor 8 z Nougatem! Długo wyczekiwana aktualizacja w końcu dostępna

1 minuta czytania
Komentarze

Nareszcie! Pierwsi użytkownicy Honora 8 nareszcie mogą cieszyć się świeżutką aktualizacją do Androida 7 Nougat. Update wprowadza zaktualizowaną nakładkę graficzną od producenta. EMUI 5.0 to m.in. ulepszony panel powiadomień i nieco inaczej funkcjonujący domyślny ekran główny. Począwszy od 10 lutego wybrani posiadacze smartfona mogą pobierać najnowszą wersję „zielonego robocika”.

Niektórzy jeszcze trochę poczekają…

Firma Huawei twierdzi, że proces aktualizacji potrwa jeszcze przez kilka nadchodzących tygodni. Po tym czasie większość chętnych będzie się już cieszyć nowym Androidem.

Przedstawiciele Honora mówią też, że model 6X także otrzyma Nougata. Aktualizacja dla tego urządzenia ma się z kolei pojawić w drugim kwartale bieżącego roku. Wprowadzi ona najpewniej podobne nowości, które pojawiły się wraz z dzisiejszym updatem Honora 8.

Dostaliście już swoją aktualizację, czy nadal sprawdzacie jej dostępność w ustawieniach telefonu i nic się nie pojawia? Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie do nowej wersji w komentarzach.

źródło: Huawei

Motyw