Nie minęło pół roku jak na rynku zadebiutował Xiaomi MI-Two, który jest jednym z najbardziej rozchwytywanych urządzeń w Chinach, a już teraz pojawiły się informacje o jego następcy.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Xiaomi M3 ma posiadać 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD. Jest to jedyna oficjalna informacja, oprócz zaprezentowanych w tym newsie renderów. Jednak z nieoficjalnych danych wynika, że do urządzenia prawdopodobnie trafi również czterordzeniowy procesor nVidia Tegra 4 o częstotliwości 1.9 GHz, 3 GB pamięci RAM i 12 Mpix aparat. Telefon ma kosztować około 322 dolarów.

Źródło: GizChina

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.