Xiaomi M3 – pierwsze informacje

Newsy

Nie minęło pół roku jak na rynku zadebiutował Xiaomi MI-Two, który jest jednym z najbardziej rozchwytywanych urządzeń w Chinach, a już teraz pojawiły się informacje o jego następcy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Xiaomi M3 ma posiadać 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD. Jest to jedyna oficjalna informacja, oprócz zaprezentowanych w tym newsie renderów. Jednak z nieoficjalnych danych wynika, że do urządzenia prawdopodobnie trafi również czterordzeniowy procesor nVidia Tegra 4 o częstotliwości 1.9 GHz, 3 GB pamięci RAM i 12 Mpix aparat. Telefon ma kosztować około 322 dolarów.

Źródło: GizChina


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x