Gameloft to producent, który stara się mocno chronić swoją prywatność, a dokładnie – próbuje utrzymać wszelkie informacje związane z daną pozycją, aż do jej premiery (ewentualnie wcześniej dzieląc się dokładnie przygotowanymi informacjami prasowymi).

Mimo to w sieci pojawił się filmik, który zdradza czego możemy się spodziewać w nowej odsłonie Asphalt-a. Opublikowany materiał wideo był dziennikiem dewelopera, ale niestety chwilę po jego opublikowaniu został usunięty, a każda kolejna kopia zuploadowana na YouTubie po krótkim czasie jest zablokowana z informacją dot. roszczenia praw autorskich przez Gameloft Inc.

Osoby, które jednak zdążyły go obejrzeć mogły zauważyć, że producent poprawił oprawę graficzną, która nie przeszła znaczącej metamorfozy, ale posiada więcej szczegółów. Gra ma posiadać także dodatkowe tryby rozgrywki, a także na większą dozę swobody (akrobacje).

Premiera ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2013 roku.

Źródło: AndroidPipe
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.