Darmowa dostawa Uber Eats

UberEATS już w Polsce. Szykuje się konkurencja dla Pyszne.pl i PizzaPortal?

Aplikacje

 

Programy mobilne służące do zamawiania jedzenia online cieszą się w Polsce dosyć dużą popularnością, zwłaszcza w dużych miastach. Konsumenci chwalą sobie ich wygodę (a czasami pomstują na złą optymalizację, nawet na topowych smartfonach) oraz mnogość restauracji realizujących zamówienia dopasowane do gust każdego użytkownika. Na naszym rynku królują takie pozycje, jak Pyszne.pl czy PizzaPortal. Wygląda jednak na to, że będą one miały mocnego konkurenta. Usługi UberEATS są już dostępne w Polsce (jak na razie jedynie w Warszawie, ale lista miast powinna się niebawem zwiększyć).

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Osobiście często miałem problemy z wyżej podanymi konkurencyjnymi apkami, dlatego z chęcią przetestuję nową usługę Ubera. Zamawianie jedzenia przez aplikację UberEATS jest reklamowane jako szybkie, przejrzyste, a posiłki pochodzą podobno „z najlepszych restauracji w stolicy”. Cóż, warto się przekonać, czy tak jest naprawdę.

 

Aplikacja służąca do składania zamówień jest obecnie dostępna na platformy Android oraz iOS:

Zamówienia można także składać poprzez ładnie wyglądającą stronę internetową.

 

Co sądzicie o nowej usłudze Ubera? Czy ma szansę namieszać na naszym rynku pośredników zamówień kulinarnych online? Jakie macie wrażenia z usługi? Dajcie znać w komentarzach. Smacznego!

 

Zobacz też: Wolne miejsca parkingowe na Mapach Google – z jakich danych o użytkownikach korzysta nowa funkcja?

 

źródło: Uber


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x