Programy mobilne służące do zamawiania jedzenia online cieszą się w Polsce dosyć dużą popularnością, zwłaszcza w dużych miastach. Konsumenci chwalą sobie ich wygodę (a czasami pomstują na złą optymalizację, nawet na topowych smartfonach) oraz mnogość restauracji realizujących zamówienia dopasowane do gust każdego użytkownika. Na naszym rynku królują takie pozycje, jak Pyszne.pl czy PizzaPortal. Wygląda jednak na to, że będą one miały mocnego konkurenta. Usługi UberEATS są już dostępne w Polsce (jak na razie jedynie w Warszawie, ale lista miast powinna się niebawem zwiększyć).

 

Osobiście często miałem problemy z wyżej podanymi konkurencyjnymi apkami, dlatego z chęcią przetestuję nową usługę Ubera. Zamawianie jedzenia przez aplikację UberEATS jest reklamowane jako szybkie, przejrzyste, a posiłki pochodzą podobno „z najlepszych restauracji w stolicy”. Cóż, warto się przekonać, czy tak jest naprawdę.

 

Aplikacja służąca do składania zamówień jest obecnie dostępna na platformy Android oraz iOS:

Zamówienia można także składać poprzez ładnie wyglądającą stronę internetową.

 

Co sądzicie o nowej usłudze Ubera? Czy ma szansę namieszać na naszym rynku pośredników zamówień kulinarnych online? Jakie macie wrażenia z usługi? Dajcie znać w komentarzach. Smacznego!

 

Zobacz też: Wolne miejsca parkingowe na Mapach Google – z jakich danych o użytkownikach korzysta nowa funkcja?

 

źródło: Uber

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl