Aktualizacja Map Google dostarczy jeszcze więcej wygody niż dotychczas

Aplikacje

mapy-google-z-nowymi-ikonami-lokalizacji-rxd76

Mapy Google z każdą kolejną aktualizacją zyskują coraz więcej. Jest to jedna z najpopularniejszych nawigacji na rynku, korzysta z niej całe gros użytkowników i nawet ci, którzy posiadają smartfony z logo nadgryzionego jabłka przyznają ich wyższość nad mapami Apple. Najnowszy update to kolejne udogodnienia dla kierowców. Co tym razem wprowadzono?

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Jedną z nowości, jaką dostajemy, jest rozwijany od dołu Driving Mode. Oznacza to, że już nie musimy szukać po Menu bocznym najbliższych punktów usługowych bądź handlowych. Teraz wszystko otrzymamy po przeciągnięciu palcem w górę ekranu. Jest to nie tylko szybsze i wygodniejsze podczas jazdy, ale przede wszystkim bezpieczniejsze.

 

nexus2cee_google-maps-bottom-bar-1

 

Google jednak na tym nie poprzestało. W najnowsze wersji Map zobaczymy również szacowany czas przejazdu z domu do pracy, warunku na drodze oraz możliwe opóźnienia na trasie. Aplikacja pokaże również natężenie na drodze bez konieczności uruchamiania nawigowania.

 

Pojawia się również zakładka przejazdów, która pokazuje nam rozkład jazdy komunikacji miejskiej m.in. pociągów.

 

 

Aktualizacja Map Google będzie udostępniana falami w Sklepie Play. Na razie nie mamy również dostępu do pliku APK. Jak tylko sytuacja się zmieni, poinformujemy Was o tym niezwłocznie.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x