Rendery następcy Xperii XA pokazują co się (nie) zmieniło

Newsy

Xperia XA 0
Nowych smartfonów Sony nie widzieliśmy już od dłuższego czasu. Zbliżają się targi MWC, a więc pojawia się okazja, aby zaprezentować nowe urządzenia. Od miesiąca do Internetu trafiają informacje na temat nowego flagowca Sony. Strategia realizowana przez firmę przez ostatni okres nie zakłada produkcji i sprzedaży gigantycznej ilości smartfonów. W ostatnim kwartale smartfony firmy trafiły jedynie do ponad 3 mln klientów. Być może ma to związek z bardzo niewielkimi zmianami, jakie widać w nowych urządzeniach w porównaniu do starszych.

Xperia XA

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dzisiaj do Internetu wyciekły rendery przedstawiające następcę modelu XA. Co ciekawe, nie widać na nich podłużnego przycisku włączającego urządzenie. Co zatem stało się ze skanerem linii papilarnych? Tego nie wiadomo. Ponadto microUSB zostało zamienione na USB-C. Na obrazkach możemy również zauważyć również 3 wersje kolorystyczne: czerwoną, purpurową i niebieską.

Xperia XA2

Poza tym nie widać znaczących zmian w designie urządzenia. To wciąż charakterystyczna bryła znana już z modelu Xperia Z. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie zostanie zaprezentowane już na MWC.

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x