a11df697ed285d854606632a77abcac9

Z pewnością kojarzycie Ubera. Być może z niego nie korzystaliście, lecz Internet swego był zalewany małą wojną między taksówkarzami a kierowcami Ubera. Nie ma się czemu dziwić – przewoźnik ten oferuje atrakcyjne ceny, zadbane i klimatyzowane samochody oraz łatwy kontakt z kierowcami. Dlatego integracja z Mapami Google to świetny pomysł.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Mapy Google w wersji 9.43.2 pozwalają na wybór Ubera podczas wyszukiwania trasy. Jest to w pełni zintegrowane. Z poziomu aplikacji do nawigacji jesteśmy w stanie wybrać cel podróży, zamówić kierowcę oraz mieć z nim kontakt. Nie ma już potrzeby żonglerki programami. Działa to tak:

 

 

Niestety Google jeszcze nie uruchomiło tej usługi na całym świecie. Minie zapewne trochę czasu zanim zostanie ona włączona w Polsce, lecz myślę, że warto poczekać. Uber w naszym kraju jest dość popularną formą przemieszczania się, zwłaszcza jeśli mowa o większych miastach. Mapy Google w wersji 9.43.2 możecie jednak pobrać już teraz, z bezpiecznej strony, do której link znajdziecie poniżej.

 

POBIERZ MAPY GOOGLE 9.43.2

 

źródło: Android Police

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.