[Pobierz] Aktualizacja do Map Google w pełni integruje Ubera

1 minuta czytania
Komentarze
a11df697ed285d854606632a77abcac9

Z pewnością kojarzycie Ubera. Być może z niego nie korzystaliście, lecz Internet swego był zalewany małą wojną między taksówkarzami a kierowcami Ubera. Nie ma się czemu dziwić – przewoźnik ten oferuje atrakcyjne ceny, zadbane i klimatyzowane samochody oraz łatwy kontakt z kierowcami. Dlatego integracja z Mapami Google to świetny pomysł.

Mapy Google w wersji 9.43.2 pozwalają na wybór Ubera podczas wyszukiwania trasy. Jest to w pełni zintegrowane. Z poziomu aplikacji do nawigacji jesteśmy w stanie wybrać cel podróży, zamówić kierowcę oraz mieć z nim kontakt. Nie ma już potrzeby żonglerki programami. Działa to tak:

[youtube]https://youtu.be/KUYJL1b7SKg[/youtube]

Niestety Google jeszcze nie uruchomiło tej usługi na całym świecie. Minie zapewne trochę czasu zanim zostanie ona włączona w Polsce, lecz myślę, że warto poczekać. Uber w naszym kraju jest dość popularną formą przemieszczania się, zwłaszcza jeśli mowa o większych miastach. Mapy Google w wersji 9.43.2 możecie jednak pobrać już teraz, z bezpiecznej strony, do której link znajdziecie poniżej.

POBIERZ MAPY GOOGLE 9.43.2

źródło: Android Police

Motyw