[Wideo] Flagowa Nokia 8 wdzięczy się do kamery

Newsy

Nokia 8
Na smartfony Nokii z Androidem czeka chyba niejeden fan urządzeń mobilnych. Zgodnie z zapowiedzią w 2017 roku mamy zobaczyć kilka urządzeń pod słynną marką. Nowy rok ledwo co się zaczął, a już mieliśmy okazję zapoznać się z Nokią 6, która póki co dostępna będzie tylko na rynku chińskim. Szerzej o urządzeniu pisał Eliasz TUTAJ.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wkrótce przyjdzie czas na flagową Nokię 8. Jej sercem ma być procesor Snapdragon 835. Urządzenie będzie miało 5,7-calowy ekran QHD Super AMOLED. Flagowiec będzie wyposażony w aparat 24 MPx z tyłu oraz 12 MPx sensor z przodu. Jeżeli chodzi o pamięć wewnętrzną, to mają być dostępne dwie wersje 64 GB i 128 GB. Telefon zadebiutuje na rynku z Androidem 7.0. Obok smartfonu ma pojawić się także jego tańsza wersja ze Snapdragonem 821.

Na zamieszczonych filmach możecie zaobserwować wspomniane urządzenia. Wygląda na to, że rok 2017 będzie całkiem udanym powrotem marki na rynek smartfonów.

źródło: androidheadlines, gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x