samsung-galaxy-s7-89324727524

 

Samsung w zeszłym roku, mimo że zaliczył jedną z największych wtop w historii mobilnego rynku to i tak może pochwalić się dobrymi wynikami sprzedażowymi. Oczywiście Galaxy Note7 mógłby zdecydowanie podnieść wyniki Koreańczyków, ale wyszło jak wyszło i teraz trzeba szykować się na podbój rynku w 2017 roku.

 

Adam rano informował Was jakie wstępne plany ma Samsung, co do produkcji nadchodzących modeli Galaxy S8. liczba 60 milionów jest ewidentnie bardzo duża, nawet jak na Samsunga, ale to nie Galaxy S ma być najpopularniejszą rodziną. Jak podaje The Investors, Galaxy J trafi do sklepów na całym świecie w liczbie 100 milionów egzemplarzy. Z kolei Galaxy A ma docelowo znaleźć 20 milionów chętnych. Oczywiście do tego dojdzie jeszcze chociażby Note8, który powinien osiągnąć przynajmniej 30 milionów chętnych, ale ta informacja nie jest w żaden sposób potwierdzona. Pojawia się pytanie – czy to dużo? Po zsumowaniu nie wydaje się to tak ogromna liczba jaką Samsung prezentuje w rozliczeniach kwartalnych, ale warto zwrócić uwagę chociażby na fakt, że nowe modele Galaxy A nie będą oferowane w Stanach Zjednoczonych.

 

Z kolei wysoki wynik Galaxy J nikogo nie powinien dziwić – w końcu to tanie modele zazwyczaj sprawiają, że mamy do czynienia z liderem mobilnego rynku.

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.