Którymi urządzeniami Samsung chce podbić rynek w tym roku? Cele sprzedaży zdradzają plany Koreańczyków

Newsy

samsung-galaxy-s7-89324727524

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung w zeszłym roku, mimo że zaliczył jedną z największych wtop w historii mobilnego rynku to i tak może pochwalić się dobrymi wynikami sprzedażowymi. Oczywiście Galaxy Note7 mógłby zdecydowanie podnieść wyniki Koreańczyków, ale wyszło jak wyszło i teraz trzeba szykować się na podbój rynku w 2017 roku.

 

Adam rano informował Was jakie wstępne plany ma Samsung, co do produkcji nadchodzących modeli Galaxy S8. liczba 60 milionów jest ewidentnie bardzo duża, nawet jak na Samsunga, ale to nie Galaxy S ma być najpopularniejszą rodziną. Jak podaje The Investors, Galaxy J trafi do sklepów na całym świecie w liczbie 100 milionów egzemplarzy. Z kolei Galaxy A ma docelowo znaleźć 20 milionów chętnych. Oczywiście do tego dojdzie jeszcze chociażby Note8, który powinien osiągnąć przynajmniej 30 milionów chętnych, ale ta informacja nie jest w żaden sposób potwierdzona. Pojawia się pytanie – czy to dużo? Po zsumowaniu nie wydaje się to tak ogromna liczba jaką Samsung prezentuje w rozliczeniach kwartalnych, ale warto zwrócić uwagę chociażby na fakt, że nowe modele Galaxy A nie będą oferowane w Stanach Zjednoczonych.

 

Z kolei wysoki wynik Galaxy J nikogo nie powinien dziwić – w końcu to tanie modele zazwyczaj sprawiają, że mamy do czynienia z liderem mobilnego rynku.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x