muzyka-google-play-logo

Pojawiła się fajna promocja dla użytkowników, którzy kupili tablet lub smartfon Samsunga. Spodoba się tym bardziej miłośnikom muzyki, bo zupełnie za darmo mogą oni otrzymać dostęp do jednego z największych serwisów streamingowych.

 

Samsung startuje z akcją #Terazmozesz, która pozwala konsumentom mieć dostęp do całej biblioteki utworów w Muzyka Google Play. Co więcej, są to 3 miesiące subskrypcji, którą otrzymujemy za darmo. Warunkiem skorzystania z promocji jest być mieszkańcem Polski oraz kupienie i aktywowanie smartfonu bądź tabletu przed 30 kwietnia 2017 roku. Trzeba być również nowym subskrybentem Muzyki Google Play – zastrzeżenie mówi o niekorzystaniu z usługi przez ostatnie 12 miesięcy oraz nieskorzystanie z okresu próbnego.

 

Podczas rejestracji urządzenia należy podać oczywiście dane do opłaty abonamentu. Można z niego jednak zrezygnować w każdej chwili, jeśli nie wyrażamy chęci na dalsze korzystanie z oferty. Warto o tym pamiętać, gdyż opłata naliczana jest automatycznie.

 

Jeśli chcecie skorzystać z promocji, odwiedźcie stronę Samsunga – KLIK.

 

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.