Xiaomi zdradza szczegóły, które modele niedługo dostaną Androida Nougat (MIUI 9)

Newsy

mi4s

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Xiaomi rządzi się swoimi prawami i zapewne doskonale wiecie czym jest MIUI. To system, który bazuje na Androidzie, ale chce być iOS – tak można w nieco wredny sposób opisać chińską wizję. Jednak od kilku miesięcy Nougat pojawia się na kolejnych smartfonach i nie inaczej będzie w przypadku tytułowej firmy.

 

Oczywiście w przypadku MIUI bazowa wersja Androida nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak w przypadku chociażby Samsunga czy też LG. Jednak Xiaomi doskonale zdaje sobie sprawę, że nieświadomi konsumenci widząc ich smartfony bazujące na starym oprogramowaniu mogą po prostu ominąć modele z serii Redmi czy też Mi. W takim razie czekamy na Nougata i o ile otwarte testy wciąż trwają to już niedługo modele Mi4c, Mi4s i Mi Note mają zostać zaktualizowane do MIUI 9. Brzmi zaskakująco? Z pewnością, w końcu to stare modele, które teoretycznie powinny dostać nowe oprogramowanie po tegorocznych modelach. Mimo wszystko taką informację podał jeden z pracowników Xiaomi odpowiedzialny właśnie za MIUI.

 

Powołując się na wcześniejsze plotki możemy spodziewać się, że „najbliższy czas” to okres od grudnia do stycznia, więc równie dobrze lada moment możecie się spodziewać komunikatu o aktualizacji na powyższych smartfonach.

 

 

źródło: gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x