bully-game_fk1s

Rockstar Games kojarzy pewnie każdy, kto choć raz grał w Grand Theft Auto bądź odwiedził Dziki Zachód w Red Dead Redemption. Słowem: to marka znana i uwielbiana przez graczy. W Sklepie Play pojawiła się właśnie jedna z kontrowersyjnych produkcji studia. Bully!

 

Bully, znane również jako Canis Canem Edit, został wydany na konsolę PlayStation 2 10 lat temu  – w październiku 2006 roku. Z okazji okrągłej rocznicy Rockstar Games postanowiło wydać wersję na urządzenia mobilne – dla systemu Android oraz iOS. W Sklepie Play znajdziemy tę produkcję pod tytułem Bully: Anniversary Edition. 

 

 

W porcie przygotowanym przez War Drum Studios znajdziemy lepszą grafikę, dodatkowe misje, postacie oraz mini gry. Ponadto dostosowano sterowanie do ekranów dotykowych oraz zapewniono wsparcie dla zewnętrznego kontrolera. Nie zabraknie też trybu wieloosobowego Friendly Challenges.

 

A jak wygląda zabawa? W skórze Jimmiego Hopkinsa musimy stawić czoło wyzwaniom jakie czekają na nas w Bullworth Academy. Rozrabiamy, zaczepiamy i pokazujemy wszystkim, kto tak naprawdę rozdaje karty.

 

Bully: Anniversary Edition w Sklepie Play został wyceniony na 33,99 zł.

 

POBIERZ BULLY: ANNIVERSARY EDITION

Zobacz też: HBO i HBO GO w Play!

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.