ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejne źródło potwierdza znacznie większe, zagięte ekrany w Galaxy S8 oraz głośniki stereo

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
galaxy-s8

 
Za niecałe 3 miesiące odbędą się targi MWC w Barcelonie. W ostatnich latach, w przeddzień tego wydarzenia, Samsung prezentował flagowca z linii S. Jego premiera na rynku następowała zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni od konferencji. W przypadku nadchodzącego Galaxy S8, producent będzie musiał wyjątkowo się postarać o jego efekt „wow”, aby zatrzeć negatywny odbiór jaki towarzyszył firmie przy klapie związanej z Notem 7.
 
Jako, że do lutego pozostało coraz mniej czasu, w Internecie pojawia się znacznie więcej informacji na temat flagowego Galaxy S8. Kolejne źródło potwierdza znacznie większe ekrany w smartfonie, które będą mierzyły 5,7 i 6,2-cala. Według przecieków, mają one być zagięte z każdej strony, co spowoduje, że urządzenia będą niewiele większe od Galaxy S7 i S7 Edge.
 
Ponadto spekuluje się, że w Galaxy S8 zobaczymy głośniki stereo. Nie wiadomo, czy będą one sygnowane marką Harman – raczej jeszcze nie. Ostatnio pisałem, że efekty przejęcia firmy audio przez Samsunga zobaczymy dopiero w Galaxy S9.
 
Dodatkowo dowiadujemy się, że przedni aparat w Galaxy S8 będzie wyposażony w autofocus. W związku z tym Samsung zastrzegł nazwę funkcji „Smart AF„.
 
źródło: sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy