gear-s2-211

Często narzekamy na proces aktualizacji. Albo ich nie ma, albo pojawiają się po długim czasie, a czasami nawet jak już są to musimy się pogodzić z okrojonymi nowościami. Wiadomo, nowa generacja wkracza na rynek, trzeba się na nią przesiąść. Tym razem jednak jest nieco inaczej. Samsung naprawdę zadba o swoich klientów.

 

Aktualizacja dotyczy smartwatcha Gear S2. Samsung nie tylko przygotował ogromny update, ale również dodaje funkcje i nowości z nowego modelu zegarka. Jeśli zatem macie Samsunga Gear S2, to być może okaże się, że wcale nie musicie kupować Gear S3. A jeśli zastanawialiście się, którego z nich wybrać być może teraz decyzja okaże się prostsza. Pierwszą świeżością jest ulepszony ekran główny. Dodano nowe tarcze obecne w S3 oraz umożliwiono zarządzanie połączeniami i alarmami za pomocą pierścienia.

 

 

Ponadto pojawiają się aplikacje Powiadomienia oraz Barometr. Zmodyfikowano Wiadomości, można w nich szkicować, zaktualizowano też emoji. Zmian doczekało się również S Health. Można wybierać pomiędzy różnymi rodzajami ćwiczeń, pojawia się tryb automatycznego zatrzymania, kiedy zegarek wykryje, że chcemy sobie zrobić przerwę. Dobrze brzmi również Pace Couching, funkcja ta odpowiada za dobranie odpowiedniego tempa ćwiczeń dla nas i maksymalizację efektów podczas cardio.

 

gear-s2-second-value-pack-update_main_3

 

Oprócz tego Samsung poprawił mnóstwo małych rzeczy, szczegółów, dzięki którym z zegarka korzystać się będzie z jeszcze większą łatwością. Fanom gier spodoba się na pewno większa liczba obsługiwanych tytułów. Trzeba przyznać, że na takie aktualizacje warto czekać!

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.