elephones8_1_800x450-2938

 

Xiaomi pokazało niedawno bezramkowego smartfona – Mi Mix, który cieszy się zainteresowaniem osób śledzących nowinki i innowacje. Wygląda jednak na to, że urządzenie pokazane przez Xiaomi będzie miało konkurencję.

 

Elephone już wkrótce pokaże „lepszy, bardziej ekscytujący” model nieposiadający praktycznie widocznych krawędzi po trzech stronach bryły z przodu. Telefon będzie nosił nazwę Elephone S8. Firma zamierza przyciągnąć potencjalnych kupujących nie tylko pięknym designem, szybkim procesorem oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojawi się zaawansowany aparat oraz „innowacyjny” czytnik linii papilarnych. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się rzekomy render nadchodzącego smartfona:

 

elephone-s8-93434545

 

Trzeba przyznać, że design jest naprawdę obiecujący i urządzenie wygląda nowocześnie i stylowo. Ciekawe, jak przyjmie się na światowym rynku. Na pewno będzie to ciekawa propozycja, zwłaszcza dla gadżeciarzy.

 

Swoją drogą, niektórzy analitycy uważają, że Apple, Samsung i inni światowi liderzy kontrolujący większość rynku smartfonów pójdą za swego rodzaju „trendem” projektowania telefonów „bez ramek” i niedługo może to się stać nawet standardem. Przecież Samsung z powodzeniem sprzedaje telefony z serii „edge”. Nie wiadomo jednak, czy wszyscy będą wtedy zadowoleni. Niektórzy sceptycznie odnoszą się do tego typu brył.

 

Zobacz też: [Pobierz] Snapseed 2.13 – zmiany w interfejsie, ulepszona obsługa RAW

 

Źródło: Tech Updates

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl