Xiaomi Mi Mix będzie miał konkurencję? Oto Elephone S8

Newsy

elephones8_1_800x450-2938

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Xiaomi pokazało niedawno bezramkowego smartfona – Mi Mix, który cieszy się zainteresowaniem osób śledzących nowinki i innowacje. Wygląda jednak na to, że urządzenie pokazane przez Xiaomi będzie miało konkurencję.

 

Elephone już wkrótce pokaże „lepszy, bardziej ekscytujący” model nieposiadający praktycznie widocznych krawędzi po trzech stronach bryły z przodu. Telefon będzie nosił nazwę Elephone S8. Firma zamierza przyciągnąć potencjalnych kupujących nie tylko pięknym designem, szybkim procesorem oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojawi się zaawansowany aparat oraz „innowacyjny” czytnik linii papilarnych. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się rzekomy render nadchodzącego smartfona:

 

elephone-s8-93434545

 

Trzeba przyznać, że design jest naprawdę obiecujący i urządzenie wygląda nowocześnie i stylowo. Ciekawe, jak przyjmie się na światowym rynku. Na pewno będzie to ciekawa propozycja, zwłaszcza dla gadżeciarzy.

 

Swoją drogą, niektórzy analitycy uważają, że Apple, Samsung i inni światowi liderzy kontrolujący większość rynku smartfonów pójdą za swego rodzaju „trendem” projektowania telefonów „bez ramek” i niedługo może to się stać nawet standardem. Przecież Samsung z powodzeniem sprzedaje telefony z serii „edge”. Nie wiadomo jednak, czy wszyscy będą wtedy zadowoleni. Niektórzy sceptycznie odnoszą się do tego typu brył.

 

Zobacz też: [Pobierz] Snapseed 2.13 – zmiany w interfejsie, ulepszona obsługa RAW

 

Źródło: Tech Updates


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x