[Pobierz] Snapseed 2.13 – zmiany w interfejsie, ulepszona obsługa RAW

Aplikacje

snapseed-google-android-raw-dng-editing-732638

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Korzystacie ze Snapseeda? Jest to bardzo intuicyjna i prosta w użyciu aplikacja do edycji zdjęć wykonana przez pracowników Google’a. Program jest uznawany za prosty, a zarazem dosyć zaawansowany edytor obrazu. Najnowsza wersja wprowadza ciekawe zmiany dla amatorów smartfonowej fotografii.

 

Snapseed 2.13.x to m.in. zmiany w wyglądzie niektórych elementów aplikacji oraz ulepszona obsługa formatu RAW, który jest istotny dla bardziej profesjonalnych fotografów.

 

Użytkownicy nie są już ograniczeni jedynie do przeciągania w górę i w dół po zdjęciu, aby przejść do regulacji interesujących ich parametrów. Teraz zamiast tego można dotknąć przycisku regulacji na dole, aby przywołać menu wyboru konkretnego aspektu, który chcemy wyregulować.

 

Dodatkowo najnowsza wersja Snapseeda oferuje także poprawę wsparcia dla formatu RAW dla zdjęć zrobionych przy użyciu HDR. Podgląd i ostateczny efekt są teraz bardziej dokładne dzięki czemu można jeszcze lepiej edytować obrazy zgodnie z potrzebami. Pojawią się domyślne surowe kolory.

 

Aktualizacja pojawia się już w Sklepie Play, ale jeszcze nie dla wszystkich. Jeśli nie możesz doczekać się update’u, możesz pobrać plik APK aplikacji poniżej.

 

Pobierz Snapseed 2.13 z APKMirror

Pobierz Snapseed w Google Play

 

Zobacz też: Huawei prezentuje przełomowe baterie nowej generacji

 

Źródło: Google/Snapseed


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x