ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Snapseed 2.13 – zmiany w interfejsie, ulepszona obsługa RAW

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Aplikacje
snapseed-google-android-raw-dng-editing-732638

Korzystacie ze Snapseeda? Jest to bardzo intuicyjna i prosta w użyciu aplikacja do edycji zdjęć wykonana przez pracowników Google’a. Program jest uznawany za prosty, a zarazem dosyć zaawansowany edytor obrazu. Najnowsza wersja wprowadza ciekawe zmiany dla amatorów smartfonowej fotografii.

Snapseed 2.13.x to m.in. zmiany w wyglądzie niektórych elementów aplikacji oraz ulepszona obsługa formatu RAW, który jest istotny dla bardziej profesjonalnych fotografów.

Użytkownicy nie są już ograniczeni jedynie do przeciągania w górę i w dół po zdjęciu, aby przejść do regulacji interesujących ich parametrów. Teraz zamiast tego można dotknąć przycisku regulacji na dole, aby przywołać menu wyboru konkretnego aspektu, który chcemy wyregulować.

Dodatkowo najnowsza wersja Snapseeda oferuje także poprawę wsparcia dla formatu RAW dla zdjęć zrobionych przy użyciu HDR. Podgląd i ostateczny efekt są teraz bardziej dokładne dzięki czemu można jeszcze lepiej edytować obrazy zgodnie z potrzebami. Pojawią się domyślne surowe kolory.

Aktualizacja pojawia się już w Sklepie Play, ale jeszcze nie dla wszystkich. Jeśli nie możesz doczekać się update’u, możesz pobrać plik APK aplikacji poniżej.

Pobierz Snapseed 2.13 z APKMirror

Pobierz Snapseed w Google Play

Zobacz też: Huawei prezentuje przełomowe baterie nowej generacji

Źródło: Google/Snapseed

Sprawdź najnowsze wpisy