O serwisie

Newsy

Android.com.pl to największy polski serwis zajmujący się systemem operacyjnym dla telefonów komórkowych – Android.
Witryna powstała w 2008 roku dzięki współpracy ekspertów z najpopularniejszych polskich stron internetowych i forów dyskusyjnych zajmujących się telekomunikacją. Zgromadzona treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat telefonii komórkowej. Android.com.pl nosi miano najbardziej wiarygodnego i najszybszego serwisu informacyjnego. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych opinii czy rozbudowywanie istniejących już zasobów. 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oglądalność naszych serwisów przerosła wszelkie oczekiwania. Aktualnie notujemy comiesięcznie ponad 17 milionów odsłon, a ta liczba z miesiąca na miesiąc nieprzerywanie rośnie. Miesięczna ilość unikalnych użytkowników serwisu Android.com.pl (ponad 1,35 miliona osób) znacznie przekracza czytelnictwo oraz nakłady czasopism branżowych, a także większości magazynów typu lifestyle! 
Reklamą na naszych serwisach zajmuje się największa w polsce sieć reklamowa – IDMnet. Więcej informacji na temat reklamy znajdziecie Państwo TUTAJ.

Współpracujemy z Interia.pl, mGSM.pl, Mobility, Gazeta.pl, Windows-Phone.pl oraz innymi liczącymi się w Polsce serwisami o technologii mobilnej. Nasz portal jest źródłem artykułów m.in. dla takich serwisów jak: engadget, mobile-review, chip, phonearena, gizmodo, boygeniusreport, unwiredview, komorkomania, mobility czy phandroid. Nasze zdjęcia i informacje niejednokrotnie obiegły już cały świat.

Wydawca:
Android.com.pl
[email protected]
tel. +48 [ze względu na dużą ilość telefonów związanych z problemami z użytkowaniem smartfonów numer dostępny jest po kontakcie mailowym]
fax. +48 12 350 46 62
ISSN 2082-7733
Wpisany do sądowego rejestru dzienników i czasopism

Android.com.pl aktualnie tworzą:

REDAKTOR NACZELNY:
Jakub Bereziewicz
[email protected]

Redaktorzy:
Cezary Zapała
[email protected]

Grzegorz Kaczmarek
[email protected]

Krzysztof Kulpiciński
[email protected]

Krzysztof Podlaszewski
[email protected]

Wojtek Błaszczyk
[email protected]

Jarosław Biały
[email protected]

Piotr Andrzejewski
[email protected]id.com.pl

Daniel Kozłowski
[email protected]

Rafał Kaczor
[email protected]
 

Administracja forum:
[email protected] – administrator ds. ogólnych
piyoter@android.com.pl – administrator ds. użytkowników
[email protected] – administrator ds. techniczych
[email protected] – administrator ds. techniczych
[email protected] – administrator ds. technicznych

 

{jcomments off}


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x