Netflix w końcu wprowadza możliwość pobierania filmów do oglądania offline

Aplikacje

netflix_app_icon_with_logo2

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W końcu będzie można używać Netflixa na pustkowiu. Dzisiaj firma ogłosiła, że wprowadza tryb odtwarzania offline. Na początek jednak nie wszystkie produkcje będą miały włączoną możliwość pobierania treści do późniejszego odtwarzania. Na pierwszy ogień idą takie tytuły jak „Stranger Things”, „The Crown”, „Narcos” czy „Orange is the New Black” (i nie tylko). W przyszłości będzie można pobierać jeszcze więcej treści.

 

 

Po najnowszej aktualizacji Netflixa (Android/iOS) wszystkim zainteresowanym powinien pojawić się przycisk pobierania, który pozwala zapisać zawartość, którą możemy oglądać później. Istnieją dwie opcje jakości – standardowa i wysoka. Jakość standardową oczywiście możemy szybciej pobrać i zmarnować mniejszą ilość pakietu danych (o ile takowy posiadamy). Co ciekawe, funkcja jest dostępna we wszystkich planach subskrypcyjnych.

 

Wydaje się, że decyzja Netflixa o wprowadzeniu tej funkcji wynikła w pewnej mierze z zachowań konkurencji (np. Amazon Instant Video, Vudu), którzy umożliwili użytkownikom pobieranie treści już wcześniej.

 

Zobacz też: Ten smartfon ma baterię o pojemności aż 10900 mAh!

 

Źródło: Netflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x