swiftkeyflow

 
Wielu niedoświadczonych użytkowników korzysta z preinstalowanej klawiatury danego producenta. Nie są one złe, np. te od Sony czy Samsunga według mnie są całkiem niezłe. Jednak w sklepie Google Play znajdziemy lepsze. Jedną z nich jest między innymi SwiftKey.
 
Ostatni raz w czerwcu beta aplikacji otrzymała większy update, w którym pojawiła się nowa wersja schowka. Za pomocą tej opcji, można dodawać zwroty, których używamy często np. adres e-mail, co pomoże aplikacji w predykcji wyrazów. Teraz z kolei nowa aktualizacja jest też dostępna w wersji standardowej programu. W SwiftKey zmienił się również nieco interfejs. Zostały dodane także nowe języki takie jak tybetański, szwajcarski niemiecki, yakut, dolnoniemiecki i kurdyjski. Dodatkowo możemy spodziewać się ulepszeń w działaniu aplikacji i poprawek błędów.
 
Zaktualizowany SwiftKey kładzie przede wszystkim nacisk na szybszy i łatwiejszy dostęp do opcji. Wśród nich znajduje się tryb incognito, w którym aplikacja przestaje się uczyć słów, które wpisujemy oraz inne opcje dostosowujące wygląd programu do naszych potrzeb.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.