xiaomi-hq-1024x768-1020x580-493048

 

Xiaomi jest jedną z najpopularniejszych marek w Polsce. Na ulicach z łatwością można spotkać osoby, które używają telefonów chińskiej firmy. Co prawda nie tak często, jak użytkowników sprzętu Samsunga albo Apple’a, ale jednak. Przedsiębiorstwo również w innych krajach jest obecnie bardzo dobrze rozpoznawalne wśród smartfonowych entuzjastów.

 

Chiński producent zdołał sprzedać już ponad 2 miliony urządzeń na terenie Indii w trzecim kwartale bieżącego roku, co przekłada się na wzrost w stosunku do poprzedniego roku na poziomie ponad 150%. Informacja została opublikowana przez szefa indyjskiego oddziału firmy Manu Kumara Jaina na Twitterze.

 

 

Jest to największa sprzedaż Xiaomi zarejestrowana w Indiach od lipca 2014 roku, kiedy to chińczycy weszli na tamtejszy rynek ze swoimi mobilnymi propozycjami.

 

W obecnym kwartale firma liczy na jeszcze większą sprzedaż, niż w poprzednim. Po tym, jak przedsiębiorstwo weszło na Indyjski rynek „offline”, oczekiwania co do udanej sprzedaży są jeszcze bardziej optymistyczne. Prawdopodobnie szykuje się kolejny rekord.

 

Zobacz też: OnePlus 3T oficjalnie dostępny w Polsce!

 

Źródło: Twitter/Manu Kumar Jain

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl