hcr2_hero-hill-climb-racing-2

 

Słyszeliście o Hill Climb Racing? Jest to niezwykle popularna gra dostępna za darmo w Sklepie Play, App Store, Windows Store oraz Amazon Appstore. Na pewno dotychczasowych fanów aplikacji ucieszy fakt, że już niebawem poznamy jej kolejną odsłonę. Hill Climb Racing 2 pojawi się już 28 listopada w Sklepie Play, a w grudniu – dla użytkowników „Jabłecznika”. Oczywiście będzie można ją pobrać za darmo (wewnątrz pojawią się mikropłatności, tak jak w pierszej odsłonie).

 

Nowe przygody Billa, kierowcy różnych pojazdów dostępnych w grze na pewno zainteresują wielu użytkowników smartfonów na całym świecie. Produkcja reklamowana jest jako dużo lepsza od dotychczasowej. Pojawi się m.in. wiele opcji dopasowania wyglądu głównego bohatera do własnych upodobań. Zapowiadany jest również „szalony” (!) tryb multiplayer. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wideo nowej wersji gry. Jak wrażenia?

 

 

Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy gra pojawi się chociażby na platformę Windows.

 

Źródło: Fingersoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl