[Pobierz] Jade Empire: Special Edition trafia w końcu na Androida!

Aplikacje

jade_empire

Jade Empire jest grą, która w zeszłym miesiącu trafiła na system iOS, a my mieliśmy czekać. Nareszcie okres ten się skończył, już śmiało możemy pobierać i zagrywać się w ten legendarny tytuł. Produkcja prezentuje się fenomenalnie!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Zbiera również świetne recenzje. Jade Empire to tytuł, którego hardkorowym graczom nie trzeba przedstawiać. Jest to gra akcji RPG, więc ani na nudę, ani na długość rozgrywki nie będziemy narzekać. Producent mówi o ponad 40 godzinach zabawy! W ciągu tego czasu zwiedzimy dziesiątki lokacji, pokonamy setki przeciwników oraz wciągniemy się w linię fabularną, którą Jade Empire: Special Edition ma do zaoferowania. Master Li czeka na naszą pomoc!

 

 

Boli jedna rzecz. Cena. Jade Empire: Special Edition kosztuje… 47,99 złotych. To dużo jak za grę mobilną. Warto więc w tym momencie wspomnieć o pełnym wsparciu dla kontrolerów. Dzięki temu nasz smartfon tudzież tablet zamienia się w przenośną konsolę, a to z kolei sprawia, że kwota 48 złotych za grę konsolową, wystarczającą na 40 godzin zabawy i będącą sprawdzonym produktem brzmi nieco lepiej.

 

 

POBIERZ JADE EMPIRE: SPECIAL EDITION


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x