Xiaomi Mi MIx

 
Xiaomi Mi Mix to smartfon, którym zachwycają się ostatnio portale internetowe związane z nowymi technologiami. Jest to telefon, którego 6,4-calowy ekran stanowi ponad 91% powierzchni przedniego panelu. W urządzeniu znajdzie się procesor Snapdragon 821, 4 lub 6 GB RAM, aparat 16 MPx, bateria o pojemności 4850 mAh.
 
Część obserwatorów podziwia ten niesamowity telefon, który mimo dużego wyświetlacza jest niewiele większy od iPhone’a 7 Plus. Niektórzy jednak twierdzą, że urządzenie może być niepraktyczne i źle leżeć w dłoni. Czas pokaże kto ma rację. Jedno jest pewne – o tak duży ekran trzeba szczególnie dbać, gdyż stanowi większą część przedniego panelu telefonu.
 
Zapewne w przyszłości zobaczymy pierwsze „drop testy” smartfonu, jednak już teraz w Internecie pojawił się pierwszy obrazek, na którym widzimy telefon po przypadkowym upadku na podłogę. Na zdjęciu możemy zobaczyć uszkodzenie nie tylko ekranu, ale także ceramicznej obudowy smartfonu.
 
xiaomi-mi-mix
 
Jasne jest, że po upadku większość smartfonów doznaje pewnych uszkodzeń. Jednak w tym wypadku nie dotyczą one tylko wyświetlacza. W moim przekonaniu odstająca górna część obudowy niezbyt dobrze świadczy o trwałości urządzenia.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.