Czar bezramkowego Xiaomi Mi Mix pryska na zdjęciu obrazującym smartfon po upadku

Newsy

Xiaomi Mi MIx

 
Xiaomi Mi Mix to smartfon, którym zachwycają się ostatnio portale internetowe związane z nowymi technologiami. Jest to telefon, którego 6,4-calowy ekran stanowi ponad 91% powierzchni przedniego panelu. W urządzeniu znajdzie się procesor Snapdragon 821, 4 lub 6 GB RAM, aparat 16 MPx, bateria o pojemności 4850 mAh.
 
Część obserwatorów podziwia ten niesamowity telefon, który mimo dużego wyświetlacza jest niewiele większy od iPhone’a 7 Plus. Niektórzy jednak twierdzą, że urządzenie może być niepraktyczne i źle leżeć w dłoni. Czas pokaże kto ma rację. Jedno jest pewne – o tak duży ekran trzeba szczególnie dbać, gdyż stanowi większą część przedniego panelu telefonu.
 
Zapewne w przyszłości zobaczymy pierwsze „drop testy” smartfonu, jednak już teraz w Internecie pojawił się pierwszy obrazek, na którym widzimy telefon po przypadkowym upadku na podłogę. Na zdjęciu możemy zobaczyć uszkodzenie nie tylko ekranu, ale także ceramicznej obudowy smartfonu.
 
xiaomi-mi-mix
 
Jasne jest, że po upadku większość smartfonów doznaje pewnych uszkodzeń. Jednak w tym wypadku nie dotyczą one tylko wyświetlacza. W moim przekonaniu odstająca górna część obudowy niezbyt dobrze świadczy o trwałości urządzenia.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x