Xiaomi Mi MIx

 
Wczoraj byliśmy świadkami ujawnienia flagowego smartfonu od Xiaomi jakim jest Mi Note 2. Jego specyfikacja potrafi zawstydzić niejednego producenta. Ponadto Chińczycy zaprezentowali telefon, który w teorii ma być koncepcyjny, jednak istnieje i trafi do sprzedaży już wkrótce, a jest nim Mi Mix.
 
Warto dodać, że często na zdjęciach czy prezentacji urządzenia mobilne prezentują się zupełnie inaczej niż na żywo czy na wideo. Jeśli myśleliście, że tak będzie w przypadku nowych produktów Xiaomi, to jesteście w błędzie. Zobaczcie na poniższym filmie, jak wygląda flagowy Mi Note 2 oraz niesamowity Mi Mix, którego ekran jest praktycznie bez ramek. Co ciekawe na wideo urządzenia pokazuje sam wiceprezes firmy Hugo Barra. Całe zdarzenie było wcześniej transmitowane na żywo na Facebooku.
 

Watch LIVE NOW : A special preview of Mi Note 2 & Mi MIX

Opublikowany przez Mi na 25 październik 2016

 
Nic dziwnego, że Mi Note 2 w wersji globalnej będzie kosztował $590. Niestety nie wiadomo nic na temat dostępności modelu Mi Mix poza Chinami. Ciekawe czy i kiedy zobaczymy je np. w sklepie x-kom…
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.