Czy to możliwe? Według plotek użytkownicy Note’ów 7 otrzymają Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą

mm Adam Lulek Newsy 2016-10-23

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy Note 7 został pokazany w sierpniu. Wszyscy chyba wiemy, jak sprawa potoczyła się dalej. Następnie Samsung podjął decyzję o wymianie wszystkich Note’ów 7. Minęło kilka dni, a okazało się, że „bezpieczne” smartfony nadal były wadliwe. Wtedy firma podjęła decyzję o całkowitym wycofaniu ze sprzedaży Note’a 7. Klienci zostali poproszeni o zwrot telefonów i wymianę ich np. na Galaxy S7. Cała afera wpłynęła bardzo negatywnie na wizerunek firmy.

 

Wygląda jednak na to, że być może producent zaskarbi sobie sympatię klientów. Według plotek, Samsung zamierza wynagrodzić „cierpienia” użytkowników Note’a 7 związane z wymianą urządzeń. Być może otrzymają oni nadchodzący model Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą. Będzie to prawdopodobnie zależeć od tego kiedy i czy w ogóle został wymieniony Galaxy Note7.

 

Według informacji od osoby związanej z Samsungiem: „nowy program kompensacji został zaprojektowany dla tych, którzy wymieniają swoje Galaxy Note7 na inne smartfony Samsunga, aby przybliżyć ich do kolejnego modelu, który nadejdzie w przyszłym roku.”

 

źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x