Czy to możliwe? Według plotek użytkownicy Note’ów 7 otrzymają Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą

Newsy

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy Note 7 został pokazany w sierpniu. Wszyscy chyba wiemy, jak sprawa potoczyła się dalej. Następnie Samsung podjął decyzję o wymianie wszystkich Note’ów 7. Minęło kilka dni, a okazało się, że „bezpieczne” smartfony nadal były wadliwe. Wtedy firma podjęła decyzję o całkowitym wycofaniu ze sprzedaży Note’a 7. Klienci zostali poproszeni o zwrot telefonów i wymianę ich np. na Galaxy S7. Cała afera wpłynęła bardzo negatywnie na wizerunek firmy.

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wygląda jednak na to, że być może producent zaskarbi sobie sympatię klientów. Według plotek, Samsung zamierza wynagrodzić „cierpienia” użytkowników Note’a 7 związane z wymianą urządzeń. Być może otrzymają oni nadchodzący model Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą. Będzie to prawdopodobnie zależeć od tego kiedy i czy w ogóle został wymieniony Galaxy Note7.

 

Według informacji od osoby związanej z Samsungiem: „nowy program kompensacji został zaprojektowany dla tych, którzy wymieniają swoje Galaxy Note7 na inne smartfony Samsunga, aby przybliżyć ich do kolejnego modelu, który nadejdzie w przyszłym roku.”

 

źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x