google-chrome-ikony-beta-dev-canary

 

Chrome już dawno zostawił w tyle tak popularne przeglądarki jak świętej pamięci Internet Explorer, Firefox czy też Opera. Nie da się ukryć, że ogromne znaczenie ma tutaj fakt, że w wielu przypadkach jest ona „na dzień dobry” instalowana na wielu urządzeniach, szczególnie tych mobilnych.

 

Mimo wszystko znajdzie się duża grupa odbiorców, którzy po prostu doceniają przeglądarkę opartą na silniku Chromium. Google ewidentnie chce zainteresować Chromem jak największą społeczność i tym sposobem w sklepie Play możemy znaleźć aż cztery różne wydania tego programu. Dotychczas były to: Chrome, Chrome Beta oraz Chrome Dev. Każda z nich wyróżniała się pewną tolerancję na błędy oraz częstotliwością aktualizacji. W takim razie poznajcie Chrome Canary. Jest to przeglądarka dostępna już na Windowsach oraz Macach, która charakteryzuje się tym, że jest aktualizowana codziennie, a wszelkie wprowadzane zmiany nie są tak skrupulatnie sprawdzane, co oczywiście może narazić nasze bezpieczeństwo. Zresztą, Google najlepiej to opisuje:

 

„Pamiętaj jednak, że ta wersja jest przeznaczona dla programistów i miłośników nowinek, więc czasem coś może się w niej zupełnie popsuć.”

 

Jednak jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda Chrome w wydaniu Canary to zajrzyjcie do sklepu Play: Klik! Tradycyjnie, odpowiednik możecie znaleźć na APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.