[Pobierz] Google wydaje kolejną wersję Chrome’a na Androida – Canary tylko dla fanów tej przeglądarki i samych nowości

Aplikacje

google-chrome-ikony-beta-dev-canary

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Chrome już dawno zostawił w tyle tak popularne przeglądarki jak świętej pamięci Internet Explorer, Firefox czy też Opera. Nie da się ukryć, że ogromne znaczenie ma tutaj fakt, że w wielu przypadkach jest ona „na dzień dobry” instalowana na wielu urządzeniach, szczególnie tych mobilnych.

 

Mimo wszystko znajdzie się duża grupa odbiorców, którzy po prostu doceniają przeglądarkę opartą na silniku Chromium. Google ewidentnie chce zainteresować Chromem jak największą społeczność i tym sposobem w sklepie Play możemy znaleźć aż cztery różne wydania tego programu. Dotychczas były to: Chrome, Chrome Beta oraz Chrome Dev. Każda z nich wyróżniała się pewną tolerancję na błędy oraz częstotliwością aktualizacji. W takim razie poznajcie Chrome Canary. Jest to przeglądarka dostępna już na Windowsach oraz Macach, która charakteryzuje się tym, że jest aktualizowana codziennie, a wszelkie wprowadzane zmiany nie są tak skrupulatnie sprawdzane, co oczywiście może narazić nasze bezpieczeństwo. Zresztą, Google najlepiej to opisuje:

 

„Pamiętaj jednak, że ta wersja jest przeznaczona dla programistów i miłośników nowinek, więc czasem coś może się w niej zupełnie popsuć.”

 

Jednak jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda Chrome w wydaniu Canary to zajrzyjcie do sklepu Play: Klik! Tradycyjnie, odpowiednik możecie znaleźć na APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x