id173640

Aplikacja Zegar od Google już jakiś czas temu zawitała do Sklepu Play. Z miejsca stała się hitem. Nic w tym dziwnego, jest prosta, intuicyjna w obsłudze i oferuje to co oferować powinna – zegar, stoper, minutnik oraz budzik. Nowa wersja pojawiła się już do pobrania. Sprawdźmy zatem, co dodano!

 

Parę rzeczy wydaje się interesujących. Zegar w wersji v4.6 jest w stanie odmierzać czas w momencie, kiedy nasze urządzenie będzie restartowane – działa to zarówno w opcji stopera jak i minutnika. Zmieniono również trochę wygląd interfejsu aplikacji. Z „trybu nocnego” powstał „wygaszacz ekranu”, a kula ziemska na czerwonym tle zaczęła ją wreszcie przypominać.

 

 

Największą nowością, jaka doszła do zaktualizowanego Zegara są skróty! Dzięki nim z poziomu pulpitu można uruchomić wcześniej wspomniany wygaszacz ekranu, stoper, nastawić minutnik czy określić godzinę alarmu. Niestety opcja ta zadziała wyłącznie na urządzeniach z Androidem 7.1 i wyżej.

 

nexus2cee_app_widget_thumb

 

Jeśli jednak używacie Zegara Google i chcecie być bardziej na czasie, poniżej znajdziecie link z plikiem APK. Jest on w pełni bezpieczny dla naszego smartfonu, więc bez żadnych obaw można dokonać aktualizacji.

 

POBIERZ ZEGAR v4.6

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.