android_7_nougat_release_date_name_features_0

Scena modderska jest jedną z lepszych rzeczy, jaka mogła się przydarzyć Androidowi. To niesamowite, co można wyczarować i jak te czary potrafią odświeżyć kilkuletnie już urządzenia. Tym razem padło na model z 2014 roku pracującym jeszcze na Androidzie 4.3 Jellybean.

 

Xiaomi Redmi 1S, bo o nim mowa, dzięki użytkownikowi GunnetAtwal doczekał się Androida 7.0 Nougat. To nie wszystko, najnowszy Android występuje również w połączeniu z najnowszą wersją CyanogenModa oznaczoną numerkiem 14. Jak to zwykle na początku drogi bywa, aparat nie działa. 

 

Jeśli posiadacie akurat Redmi 1S w domu, zachęcam Was do zajrzenia pod ten link. Znajdziecie tam odnośniki do pobrania ROMu oraz uwagi pozostałych użytkowników. Podoba mi się, że te smartfony nie idą w zapomnienie, omijając tym samym zasadę kupić-wyrzucić i może jeszcze znajdzie się dla nich jakieś małe, podstawowe zastosowanie.

 

źródło: xda-developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.