5665de49e303c_o

Huawei Mate 9 powoli odkrywa przed nami swoje oblicze. Na razie są to jednak wyłącznie przecieki, jednakże spora część informacji ma szansę znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Teraz pojawiły się kolejne nowości, które stawiają Mate 9 w jeszcze jaśniejszym świetle.

 

Wiemy już, że Huawei prawdopodobnie zastosuje swój autorski procesor, Kirin 960, którego wspierać będzie aż 6 GB RAM. Doniesienia mówią również o kontynuacji współpracy z Leica – producentem odpowiedzialnym za aparaty. Mate 9, podobnie jak P9, cechować się będzie podwójnym aparatem. A co powiecie na skaner tęczówki oka? Technologia ta jest już nam znana. Chociażby niedawno wydany Galaxy Note7 może się nią pochwalić. Huawei Mate 9 byłby kolejnym smartfonem w tym roku wyposażonym w tę funkcję. Czy to oznacza, że w 2017 roku blokada ekranu liniami papilarnymi ustąpi miejsca tęczówce?

 

Huawei Mate 9 w swojej top-endowej (Kirin 960, 6 GB RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej) wersji może pojawić się na rynku w zestawie z Huawei Watch 2. Przewidywana cena bundle packa wynosi około 1100 dolarów. Sporo. Jeśli i taki zestaw pojawi się w Polsce, oczekujmy znacznie wyższej kwoty. Urządzenie prawdopodobnie trafi na rynek w listopadzie.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.