haterick

Czy hejtowanie to narzekanie, czy może już coś większego? A może chodzi o to samo, lecz po angielsku brzmi lepiej w towarzystwie? Nieważne. Jeśli lubicie robić zarówno jedno, jak i drugie, koniecznie sprawdźcie tę aplikację. A jeśli chcecie się po prostu uśmiechnąć, również ją sprawdźcie. Tak o, po prostu.

 

Bo dlaczego nie sprawdzić, co denerwuje innych ludzi? Aplikacja Haterick jest dzieckiem wrocławskiego start-upu, o której sami twórcy mówią:

 

„Każdy, kto dziś coś krytykuje szybko zyskuje łatkę hejtera. My z kolei wierzymy, że większość osób, które mówią o tym, co im się nie podoba, robi to, bo zależy im na otaczającym ich świecie. Że chcą sprawić, by był lepszy. Haterick jest dla nich szansą zebrania podobnych im ludzi i zmienienia tego, co ich denerwuje – może to być brak placów zabaw dla ich dzieci, a może korek na Zakopiance.”

 

 

Trzeba coś więcej dodawać? Aplikacja jest prosta – coś Cię denerwuje, napisz to i czekaj na reakcję innych. Masz zły humor? Haterick postara Ci się go poprawić! Osobiście nie należę do fanów gatunku, a w narzekaniu nie znajduję lekarstwa na poprawienie jakości sytuacji. Aplikacja zyskuje jednak powoli coraz większą popularność i wkrótce może się okazać, że jest jedną z najchętniej pobieranych. Lepiej więc ściągnąć ją już teraz i stać się Naczelnym Hejterem Internetu, bo później może być trudno pokonać konkurencję.

 

POBIERZ HATERICK

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.