Google Allo stara ikonka

 

Google Duo oraz Allo to najnowsze aplikacje giganta z Mountain View służące do komunikacji, które zostały pokazane na wydarzeniu o nazwie Google I/O 2016. Jednak jak na razie tylko Duo zostało opublikowane dla wszystkich, a firma milczy na temat daty wydania aplikacji Allo.

 

Bywalec Twittera, Evan Blass, bardziej znany jako @evleaks poinformował, że Allo pojawi się najpewniej jeszcze w tym tygodniu (pomijając dzisiejszy ostatni dzień tygodnia). Nie ma żadnych dodatkowych danych czy bardziej szczegółowej daty premiery apki. Inne nieoficjalne źródła wskazują, że będzie to miało miejsce dokładnie 21 września, ale te wieści należy brać do siebie z przymrużeniem oka.

 

 

Allo będzie wykorzystywało numer telefonu zamiast Konta Google do rejestracji, podobnie jak Duo. Aplikacja przyniesie także szereg funkcji m.in. szyfrowanie po obu stronach rozmowy, możliwość skorzystania z inteligentnego asystenta Google Assistant i wiele nowych naklejek.

 

Źródło: Twitter/evleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl