redmi note 4

Xiaomi w zeszłym tygodniu oficjalnie zaprezentowało model Redmi Note 4. Jest to oczywiście następca Redmi Note 3 i kolejny reprezentant jednej z najpopularniejszych linii producenta. Cechuje się ona świetnym stosunkiem jakości do ceny. Smartfon oznaczony już numerkiem 4 na papierze prezentuje się bardzo przyjemnie, zobaczcie jeszcze jakie wrażenie wywołuje w rzeczywistości.

 

Xiaomi Redmi Note 4, czyli 5,5-calowy ekran Full HD, MediaTek Helio X20, 3 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Dodając do tego pojemność akumulatora, bagatela, 4100 mAh i cenę na poziomie 1200 juanów (180$) za najmocniejszą wersję… cóż, aż chce się brać! Widać, że Xiaomi wie co robi, i jeśli będzie to robić dalej to długo pozostanie bezkonkurencyjny w swojej kategorii cenowej.

 

 

Design urządzenia nie uległ wielkim zmianom. Jednak ta odrobina kosmetyki, jaką wprowadził producent sprawia, że Redmi Note 4 prezentuje się lepiej od poprzednika i wcale nie wygląda na swoją cenę. Zobaczcie sami zdjęcia z unboxingu wykonanego przez serwis KKJ.cn.

 

[Aktualizacja] A oto wideo:

 

 

źródło: Phone Arena, GizmoChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.