ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

NaviExpert z bezpłatnym 7-dniowym testem już do pobrania z Google Play

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Aplikacje

Nawigacja NaviExpert z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB została właśnie udostępniona w Google play. Producent oferuje wszystkim użytkownikom oprogramowania bezpłatny, 7-dniowy test usługi.

– W ofercie Google play są dostępne dwa abonamenty umożliwiające nawigację po Polsce – miesięczna odnawialna subskrypcja oraz nieodnawialny abonament roczny. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup usługi, czy też nie, każdy z użytkowników NaviExpert w Google play, może skorzystać z bezpłatnego testu nawigacji. Dodatkowo przy wyborze miesięcznej subskrypcji użytkownicy otrzymują kolejne 7 dni gratis – tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Nawigacja NaviExpert dzięki technologii Community Traffic wskazuje, gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownicy nie muszą dokonywać aktualizacji samodzielnie. Korzystają z zawsze aktualnych map online, uwzględniających remonty i najnowsze inwestycje. To daje pewność, że wyznaczane trasy są optymalne ze względu na czas przejazdu oraz ekonomię podróży. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kLpmXP8T0ow[/youtube] Społecznościowa funkcja ostrzeżeń CB przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej, umożliwiając kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy. Świadomość sytuacji drogowej czyni jazdę mniej nerwową, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

– Dlaczego zdecydowaliśmy się na udostępnienie naszej nawigacji w Google play? Bo w tej chwili jest to największy kanał dystrybucji aplikacji, który otwiera przed nami nowe możliwości. Dla wielu nowych użytkowników smartfonów i tabletów to jedyne źródło, z którego pobierają aplikacje. Po prostu – nie można tam nie być – tłumaczy Bąkowski.

 Kliknij tutaj aby przejść do Google Play. źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy