NaviExpert z bezpłatnym 7-dniowym testem już do pobrania z Google Play

Aplikacje

Nawigacja NaviExpert z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB została właśnie udostępniona w Google play. Producent oferuje wszystkim użytkownikom oprogramowania bezpłatny, 7-dniowy test usługi.

– W ofercie Google play są dostępne dwa abonamenty umożliwiające nawigację po Polsce – miesięczna odnawialna subskrypcja oraz nieodnawialny abonament roczny. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup usługi, czy też nie, każdy z użytkowników NaviExpert w Google play, może skorzystać z bezpłatnego testu nawigacji. Dodatkowo przy wyborze miesięcznej subskrypcji użytkownicy otrzymują kolejne 7 dni gratis – tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nawigacja NaviExpert dzięki technologii Community Traffic wskazuje, gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownicy nie muszą dokonywać aktualizacji samodzielnie. Korzystają z zawsze aktualnych map online, uwzględniających remonty i najnowsze inwestycje. To daje pewność, że wyznaczane trasy są optymalne ze względu na czas przejazdu oraz ekonomię podróży.

Społecznościowa funkcja ostrzeżeń CB przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej, umożliwiając kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy. Świadomość sytuacji drogowej czyni jazdę mniej nerwową, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

– Dlaczego zdecydowaliśmy się na udostępnienie naszej nawigacji w Google play? Bo w tej chwili jest to największy kanał dystrybucji aplikacji, który otwiera przed nami nowe możliwości. Dla wielu nowych użytkowników smartfonów i tabletów to jedyne źródło, z którego pobierają aplikacje. Po prostu – nie można tam nie być – tłumaczy Bąkowski.

 Kliknij tutaj aby przejść do Google Play. źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x