Gameloft udostępnił właśnie długo wyczekiwaną grę dla systemu Android – Heroes of Order & Chaos. HOC jest gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), a jej zasady będą znane wszystkim miłośnikom takich gier jak League of Legends i Defense of the Ancients.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sama gra HOC jest wyzwaniem (jak wszystkie gry typu MOBA), wymaga ona ogromnej wiedzy i wielu przegranych godzin, by ją opanować. Po wybraniu trybu 3v3 lub 5v5 stajemy wraz z drużyną na ogromnej arenie by stawić czoła przeciwnikom. W trakcie gry nasz bohater rozwija swoje zdolności oraz zostaje wyposażony w coraz silniejsze przedmioty (które miedzy innymi możemy składać ze słabszych). Gracze nie tylko walczą przeciwko sobie, na mapie rozstawione są wieże, a przeciwko nam podążają dziesiątki przeciwników sterowanych przez komputer.

Dla zaostrzenia apetytu trailer poniżej.

Wraz z premierą gry ruszyła oficjalna strona, gdzie znajdziemy opisy przedmiotów, bohaterów, a także wyzwania dzienne.

Grę możecie pobrać z Play Store. Gra wymaga Androida w wersji 2.3 oraz co najmniej 811MB wolnego miejsca. Warto dodać, że obsługuje ona również dedykowane przyciski Xperii Play.

Źródło: Google Play
Krzysztof Kulpiciński