Moto-X-Style-02-hero

Moto Z to nowa linia smartfonów od Lenovo, która jest kontynuacją zakończonej już serii Moto X. W dalszym ciągu swoimi parametrami technicznymi, jak i ceną sytuuje się nieco wyżej niż rodzina Moto G. My tymczasem wyczekujemy modelu Moto Z Play, który, jeśli wszystko się potwierdzi, ukaże się w najbliższym czasie.

 

Lenovo Moto Z Play to 5,5-calowy smartfon z ekranem o rozdzielczości Full HD, 3 GB RAM oraz Snapdragonem 625 na pokładzie. W przeciwieństwie do swoich krewnych – Moto Z oraz Moto Z Force – w dalszym ciągu posiadać będzie wejście słuchawkowe jack 3,5 mm. Wygląd urządzenia jest jednak mocno specyficzny. Kwadratowy przycisk Home, wystający obiektyw aparatu i stylistyka frontowego panelu mogą budzić pewne wątpliwości.

 

 

W pewnym chińskim sklepie udało się jednak sfotografować materiał promocyjny smartfonu, który potwierdza również obecność Androida 6.0.1 Marshmallow. Lenovo planuje wypuścić smartfona już na początku przyszłego miesiąca, czyli 6 września. Cena smartfonu wahać się będzie w okolicach 400-500 dolarów. 

 

The-Moto-Z-Play-is-coming-soon

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.