google-maps1-ss-1920-800x450

 

Mapy Google w wersji na system iOS w końcu doczekały się funkcji ustawiania dodatkowych celów na trasie w trakcie nawigowania do głównego celu. Funkcja ta już wcześniej była dostępna dla użytkowników Androida, a teraz pojawia się także w aplikacji na system iOS. Teraz można nawigować po drodze do sklepu czy stacji paliw. Można dodawać cele w trakcie wybierania trasy, a także zmieniać ich kolejność.

 

Po zakończeniu dodawania miejsc, do których chcemy się udać, mapa wyznaczy nam optymalną trasę. Taka funkcja na pewno będzie przydatna i pozwoli oszczędzić czas na kilkukrotne planowanie trasy. Zamiast zatrzymywać się po dotarciu do kolejnych celów, teraz można od razu zobaczyć, jak wygląda sytuacja na drodze w pobliżu wszystkich punktów, do których chcemy dojechać.

 

Google Maps iOS aktualizacja

 

Aktualizacja pojawiła się w App Store już 26 lipca, jednak dopiero teraz w aplikacji opcja zaczęła naprawdę działać.

 

Pobierz w App Store

 

źródło: Google

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl