phpn5piuy

Wydanie każdej oficjalnej wersji Androida jest dużym wydarzeniem. To właśnie wtedy użytkownicy zaczynają patrzeć na siebie nawzajem spod oka, bo inni dostali aktualizację znacznie szybciej. Jednak to również wtedy, kiedy wszyscy są zainteresowani tym, co oferuje Google i w jakim stopniu wywiązał się z obietnic złożonych podczas zapowiedzi. Evan Blass zdradził, kiedy otrzymamy oficjalne wydanie Androida 7.0 Nougat. I kto go nie otrzyma.

 

Evan Blass, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rzetelnych leaksterów na swoim Twitterze zdradził tajemną wiedzę, która mówi nam, kiedy Google wypuści najnowszego Androida. Według najnowszych doniesień aktualizacja pojawi się już w sierpniu. Prawdopodobnie jednak wydarzy się to pod koniec przyszłego miesiąca. Oficjalna wersja posiadać będzie kolejne poprawki, optymalizację oraz świeże usprawnienia zabezpieczeń.

 

Zazwyczaj premiera nowego Androida wiązała się z wydaniem nowych Nexusów. W tym roku do sklepów trafią modele Sailfish oraz Marlin produkcji HTC. Miejmy nadzieję, że smartfony zostaną ujawnione również w przyszłym miesiącu.

 


 

Przykra wiadomość dla posiadaczy Nexusa 5. Mianowicie Androida 7.0 Nougat nie trafi na te urządzenia. Wszystko pozostaje zatem w rękach modderów. Z czasem powinny się pojawić custom ROMy, które nie dość, że zaoferują Androida Nougat, to jeszcze wyposażone będą w kilka dodatkowych opcji.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.