[Pobierz] Google aktualizuje swoją aplikację telefonu – koniec z niechcianymi rozmowami

Aplikacje

google dialer telefon spam niechciane rozmowy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dialer od Google jest do bólu prosty. Zresztą tak jak i inne aplikacje spod tej stajni i takie właśnie mają być – zgodne z Material Design, nieprzeładowane, a zarazem na tyle rozwinięte, aby i smartfony z Android One mogły z nich korzystać oraz aby topowe Nexusy nie zostały ograniczone.

 

Tym samym właśnie aplikacja telefonu została zaktualizowana. Co nowego się pojawiło? Przede wszystkim czerwony ekran połączenia nadchodzące, który już właśnie tym kolorem będzie nas informował, że nie chcemy odbierać, gdyż jest to po prostu spam. Niechciane rozmowy, a raczej numery zostały zebrane przez Google, ale także my będziemy mogli uaktualniać tę bazę, aby wiedzieć, że dzwoni do nas nieszczęsny telemarketer próbujący „zmusić” nas do zakupu rzeczy, z której najprawdopodobniej nigdy nie skorzystamy.

 

google dialer telefon spam niechciane rozmowy 2

 

Oczywiście wciąż będzie możliwość odebrania połączenia, a po jego zakończeniu będziemy mogli zadecydować czy to faktycznie spam czy też zwykły rozmówca. Tym samym nie musimy się bać o możliwość weryfikacji.

 

Powyższa aktualizacja od dzisiaj powinna pojawiać się w sklepie Play, ale tylko dla użytkowników urządzeń z serii Nexus oraz Android One. Zainteresowani, którzy jeszcze nie otrzymali odpowiedniego powiadomienia mogą pobrać nową wersję z APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x