Google wydaje Jelly Bean 4.2.1

Cezary Zapała Newsy 2012-11-27

O błędach w Jelly Bean 4.2 z jakimi musieli się zmierzyć użytkownicy Nexusów pisałem już na łamach portalu w felietonie: „Nazywam się Błąd. Android 4.2 Błąd”. Tak jak przypuszczałem tuż przed końcem listopada, a dokładnie rzecz ujmując to dzisiaj, pojawiła się aktualizacja systemu od Google.

W Androidzie 4.2.1 przywrócono grudzień w aplikacji Kontakty, a także naprawiono błąd związany z łącznością Bluetooth. Aktualizacja dostępna jest przez OTA i waży 1.1 MB.

Dodatkowo na naszym forum pojawiła się informacja opublikowana przez użytkownika o nick-u „lemar123”, który twierdzi, że w przypadku występowania lagów na urządzeniu, wystarczy wyłączyć synchronizację Google Currents w tle (aby to uczynić musimy włączyć program i przejść do ustawień; czynność tą należy wykonać na wszystkich profilach). Więcej możecie przeczytać na >FORUM<.

[zrodlo name=”GSM Arena” url=”http://www.gsmarena.com/android_421_for_nexus_4_and_slates_7_and_10_now_available-news-5132.php”][/zrodlo]

[zrodlo name=”Forum Android.com.pl” url=”http://forum.android.com.pl/f600/fix-dla-laga-w-po-aktualizacji-do-4-2-a-236603/”][/zrodlo]Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.x