batman telltale games

Studio Telltale Games dało się już poznać graczom przy takich produkcji jak The Walking Dead czy Gra o Tron. Tytuły te nie są kolejnymi grami, w których, albo bierzemy udział w sieczce, albo hasamy radośnie po łące. Telltale Games słynie z dawek dużych emocji, wyborów moralnych i przygód, które zawstydziłyby niejednego hobbita. Oto pierwszy zwiastun Batmana w ich odsłonie!

 

Batman: The Telltale Games Series pojawi się na Androidzie (jak i pozostałych platformach) już w sierpniu bieżącego roku. Pierwszy sezon gry został podzielony na pięć epizodów, jednak producenci obiecują, że nie będziemy na nie długo czekać – ostatni z nich pojawi się jeszcze w tym roku. Poniższy zwiastun podpowie Wam z czym będziemy mieć do czynienia:

 

 

Przedstawiony zostanie początek „kariery” Batmana. Twórcy postanowili również sięgnąć do życia Bruce’a Wayne’a, a więc i jego decyzje powinny mieć znaczący wpływ na przebieg historii. Jestem wielkim fanem uniwersum Mrocznego Rycerza, dlatego cieszy mnie, że w fabule pojawią się również takie postacie jak Falcone czy Kobieta Kot, tuż obok Harveya Denta.

 

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.