zmax pro

ZTE, firma swego czasu dość popularna w Polsce, zwłaszcza w ofertach operatorów komórkowych. Mające swoje wzloty i upadki. Teraz jednakże zbliża się moment triumfu, gdyż producent zapowiedział smartfon w budżetowej cenie z parametrami z delikatnie wyższej półki. Bo kto inny da nam 6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD za mniej niż 400 złotych?

 

ZMax Pro, tak właśnie zwie się smartfon chińskiego producenta, który może znaleźć miejsce w kieszeni wielu klientów. Urządzenie oferuje, jak już wyżej wspomniałem, 6-calowy ekran 1080p, 2 GB RAM, Snapdragona 617, 13-megapikselowy aparat główny, 5-megapikselową kamerkę selfie, baterię o pojemności 3400 mAh oraz, co zaskakujące w tym segmencie cenowym, USB typu C. Użytkownik dostanie 32 GB pamięci wewnętrznej na swoje dane z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD.

 

 

ZTE ZMax Pro został wyceniony na… 99 dolarów. Daje nam to kwotę około 400 złotych, w zależności od kursu waluty. Jeśli dodam, że smartfon ten pracuje na Androidzie 6.0 Marshmallow, to oferta robi się jeszcze bardziej kusząca, prawda? Na razie jednak ZMax Pro będzie dostępny wyłącznie w amerykańskiej sieci MetroPCS. Niewykluczone jednak, że gdy umowa wygaśnie smartfon ten trafi na pozostałe rynki. W końcu urządzenia tej marki pojawiały się już w Polsce. ZMax Pro ma szansę stać się łakomym kąskiem u operatorów wśród smartfonów za złotówkę. Z podobną ceną na półkach sklepowych również powinien zyskać zainteresowanie. I nie wiem jak Wy, ale ja ten design – w takiej cenie – jak najbardziej kupuję.

 

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.