Hatoful Boyfriend już jest w Sklepie Play

 

Symulatory randek są raczej bardzo niszową kategorią gier. W typowej produkcji w stylu anime wcielamy się w postać młodej kobiety lub mężczyzny (często w wieku szkolnym), której celem jest znalezienie miłości. Zazwyczaj polega to na tym, że rozmawiamy z jakimiś potencjalnymi drugimi połówkami wybierając z kilku możliwych opcji i osiągamy sukces lub nie, w zależności od naszych wyborów. Wygląda to mniej więcej jak oldschoolowa gra przygodowa. Dosyć nietypowa produkcja o nazwie Hatoful Boyfriend przypomina nam, że gołębie też mają prawo do miłości i do randek (sic!).

 

Tak, w tej grze możemy łączyć ptaki w pary. I nie, nie wcielasz się w rolę gołębia szukającego drugiej połówki. Protagonistą jest kobieta, która jest jedynym człowiekiem w liceum dla gołębii i gołębic. Twoim celem jest znalezienie piórkowatego faceta, z którym spędzisz resztę życia. Każdy potencjalny opierzony jest ukazywany na obrazku jako ptak, a także jak by wyglądał, gdyby był człowiekiem (pokazane jest to w stylu japońskich anime). Musisz prowadzić długie konwersacje ze swoim wybrankiem, albo zostaniesz starą panną. 

 

 

Hatoful Boyfriend była początkowo przygodową grą tekstową, a potem powstało pełne wydanie graficzne na pecety. Teraz parodia symulatora randek zagościła na platformie Android. Czy jednak cena 23,99 PLN za tą dziwną produkcję to nie za dużo? Sami oceńcie.

 

Pobierz w Sklepie Play

 

źródło: Android Police

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl