Android 5.0 pojawił się w NenaMark

Cezary Zapała Newsy 2012-11-21

Na stronie www aplikacji NenaMark, która służy do testowania smartfonów pojawił się ciekawy wynik. Urządzenie oznaczone jako LT30i uzyskało 74.6 pkt. Sam wynik nie jest jednak istotny, gdy obok nazwy smartfona pojawiła się informacja o tym, że urządzenie działa pod kontrolą Androida 5.0.0. Do końca nie jest pewne jaki telefon kryje się pod tym oznaczeniem, gdyż build.prop nie jest ciężko zmienić, ale obok informacji związanych z samym systemem możemy się dowiedzieć, że urządzenie posiada ekran HD 720p, układ graficzny Adreno 220 i procesor o taktowaniu 1.6 GHz.

Oczywiście nie jest do końca pewne czy to wszystko jest prawdą i musimy się uzbroić w cierpliwość czekając na kolejne informacje, która pozwolą nam uzyskać pewność czy Key Lime Pie jest już testowany.

[zrodlo name=”NenaMark” url=”http://nena.se/nenamark/view?version=2&device_id=4245″][/zrodlo]Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.x