ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kup smartfona z serii Xperia X, a Sony zwróci Ci część kosztów

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Sony_akcja sprzedazowa

W naszej redakcji gościły już dwa modele z najnowszej serii Sony. Zarówno Xperia X jak i Xperia XA to interesujące smartfony, ale oczywiście nie pozbawione wad. Teraz Japończycy oferują wakacyjną promocję, dzięki której zaoszczędzicie kupując jeden z trzech modeli Sony.

W takim razie jeśli jesteście zainteresowani zakupem Xperii X, XA lub X Performance to z pewnością zaciekawi Was promocja, dzięki której zaoszczędzicie do 200 złotych. Warunki są bardzo proste. Zachowajcie dowód zakupu, zgłoście swój smartfon poprzez aplikację Xperia Lounge, a otrzymany po pewnym czasie kod będziecie mogli zarejestrować i tym samym odebrać zwrot kosztów. Promocja obowiązuje od początku lipca do końca sierpnia, a oto ile otrzymacie za zakup poszczególnych modeli:

  • Xperia X, Xperia X Performance: 200 złotych;
  • Xperia XA: 100 złotych.

Więcej szczegółów, jak i sam regulamin promocji znajdziecie na promocyjnej stronie Sony: Klik! Jednak należy uważać w jakich sklepach kupujecie smartfona, gdyż nie wszystkie biorą udział w tej akcji. Powiązane markety to: Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, Sferis, Komputronik, Sony Centre i Sony Mobile sklep internetowy (e-shop), Xkom, Morele.net, M-point, AB FOTO, 4 CV oraz wszelkiego rodzaju sklepy Playa, Orange, Plusa oraz T-Mobile.

Zainteresowani? Tym samym cena poszczególnych modeli staje się niższa, co z kolei sprawia, że seria Xperia X staje się ciekawsza dla konsumenta, ale czy ktoś z Was planuje skorzystać z tej promocji?

Sprawdź najnowsze wpisy