Nietypowa zapowiedź Mi Note 2 uderza w Samsunga lub w… samo Xiaomi

Newsy

xiaomi mi5 mi note 2 samsung galaxy note 5 note7

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wielu chińskich producentów chcąc zwrócić na siebie uwagę atakuje popularne firmy. Tym samym nie dziwią wszelkie uwagi skierowane w stronę Apple czy też Samsunga. W końcu to za sprawą tych firm można się „wybić” i prawdopodobnie po raz kolejny tę metodę wzięło na warsztat Xiaomi.

 

Chińczycy robią atrakcyjne telefony i jest to ewidentnie jedna z najpopularniejszych marek z Państwa Środka. Mimo wszystko to wciąż nie Samsung czy też Apple, chociaż wiele mówi się, że MIUI to takie chińskie iOS. Jednak do rzeczy. To, co widzicie powyżej to urywek następującej zapowiedzi:

 

xiaomi mi5 mi note 2 samsung galaxy note 5 note7 kaskl

 

Nie trudno domyślić się, że chodzi o Mi Note 2, który już kilka razy pojawił się na naszym portalu. Jednak czy „5” to Galaxy Note 5? W takim razie czemu Xiaomi nie pokusiło się od razu o zestawienie z nadchodzącym Notem7? W końcu to ten smartfon ma być bezpośrednim konkurentem. Jednak jest też druga wersja wydarzeń – w końcu w tym roku poznaliśmy Mi5 i jakby nie patrzeć to ten model również nasuwa się w tym zestawieniu.

 

Tym samym dochodzimy do wniosku, że tego typu zagrywki marketingowe być może mają sens, gdyż mówi się o firmie, ale czy właśnie tego chcieli Chińczycy?

 

 

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x