mapy-google-z-nowymi-ikonami-lokalizacji-rxd76

Mapy Google używane są przez miliony użytkowników na całym świecie. Częste aktualizacje, informacje o ruchu drogowym, łatwa dostępność oraz bezpłatność są mocnymi cechami aplikacji. Brakuje jednak ciągle tej jednej rzeczy, która będzie wisienką na torcie. A która zdaje się być tuż za rogiem.

 

Mapy Google w wersji 9.31.2 pozwalają na określanie przez nas samych punktów na trasie. Jeśli planujemy podróż na odcinku 300 km, ale po drodze chcielibyśmy się zatrzymać jeszcze w interesującym nas na przykład muzeum, nic nie stoi na przeszkodzie wybrania go i stworzenia trasy z punktami pośrednimi. Google umożliwia określenie kilku takich miejsc zanim dotrzemy na miejsce docelowe.

 

ap_resize (1)

 

Niestety jest pewien haczyk. Punkty pośrednie oczywiście zależą od wersji aplikacji, ale ich uruchomienie leży już po stronie Google. Część użytkowników już się załapała na nowość, część jeszcze musi poczekać na pstryknięcia przełącznika po odpowiedniej stronie. Warto jednak już teraz zaopatrzyć się w Mapy Google 9.31.2.

 

POBIERZ MAPY GOOGLE 9.31.2

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.