Odtwarzacz Apollo z CyanogenMod już w Sklepie Play

Aplikacje

Apollo to domyślny odtwarzacz muzyczny, który wchodzi w skład popularnego CyanogenMod. Od dziś dostępny jest on też do pobrania za pośrednictwem Sklepu Play dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida w wersji co najmniej 2.3. Aplikacja ta zasługuje na uwagę ze między innymi względu na bardzo atrakcyjny design, nawiązujący do stylistyki Holo z Androida 4.0. Oprócz tego posiada też kilka interesujących rozwiązań, takich jak na przykład obsługa skórek, oraz potrafi wyświetlać teksty piosenek.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Odtwarzacz Apollo oferuje oczywiście wszystkie podstawowe funkcje, takie jak oznaczanie utworów jako ulubionych, pozwala również na zarządzanie naszą biblioteką muzyczną. Aplikacja wyposażona jest w cztery dedykowane widżety, a urządzenia pracujące co najmniej pod kontrolą Androida 4.0 mogą umieścić na ekranie blokady dedykowane kontrolki do obsługi muzyki. W planach jest dodanie obsługi dla Last FM i stworzenie specjalnej wersji dla tabletów. Odtwarzacz Apollo jest dostępny do pobrania w Sklepie Play całkowicie za darmo, natomiast wersja Apollo+ zagwarantuje nam brak reklam oraz szybsze aktualizacje.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x