Sense Home 8 dla wszystkich? HTC chce udostępnić swoją nakładkę

Aplikacje

htc sense home 8 google play screenshot

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wielu producentów chce przyciągnąć o siebie konsumentów oryginalnymi aplikacjami, których nie znajdziemy u konkurencji. Jednak coraz częściej wiele firm dzieli się swoimi pomysłami i najlepszym w tym wypadku przykładem jest Microsoft, ale HTC nie chce być gorsze i niedługo może szykować się pewnego rodzaju rewolucja.

 

LG UX, Samsung TouchWiz, Huawei EMUI czy też właśnie HTC Sense – te nakładki w mniejszym lub też większym stopniu sprawiają, że wygląd naszego Androida wyróżnia się na tle konkurencji. W przypadku tajwańskiej propozycji mamy do czynienia z naprawdę prostym, nieprzesadzonym i oczywiście piekielnie szybkim interfejsem użytkownika. Właśnie część nakładki Sense może pojawić się w sklepie Play jako aplikacja dostępna dla wszystkich urządzeń spełniających tylko jeden warunek – jest nim Android w wersji co najmniej 4.4 KitKat.

 

htc sense home 8 dla wszystkich mail

 

Czym przede wszystkim wyróżnia się Sense Home 8, który został ujawniony razem z HTC 10? Naklejkami, które w rzeczywistości mogą być skrótami do poszczególnych aplikacji czy też ich zadań. Tym samym możemy stworzyć ciekawą tapetę, dodać kilka zwierzątek czy też innego rodzaju zdobienia i przypisać im konkretne polecenia. 

 

Podobno przedwczoraj wspomniana na zrzucie ekranu wersja beta dostępna dla wszystkich ujrzała światło dzienne. Kiedy oficjalna edycja zawita do sklepu Play? Trzeba na bieżąco sprawdzać: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x