Pół miliarda użytkowników posiada tę aplikację! Jesteście wśród nich?

Aplikacje

instagram

Instagram. Społeczność, która kocha dzielić się swoimi zdjęciami, mimo iż większość z nich przedstawia selfie, fit posiłki oraz efekty treningów. Albo chociaż pobyt na siłowni. To jednak nie przeszkadza, by serwis ten bił rekordy popularności. Liczba użytkowników robi wrażenie i taka konkurencja jak Twitter czy Snapchat jest daleko w tyle.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Ostatnie statystyki pokazują, że w aplikacji Instagram zarejstrowanych jest aż 500 milionów użytkowników. Codziennie zaś z programu korzysta 300 milionów – są to konta, które coś wrzucają. Wszak pozostali mogą wykorzystywać serwis wyłącznie do przeglądania treści (lub podglądania znajomych). Pół miliarda użytkowników jednak robi wrażenie. W porównaniu do Twittera, który ostatnimi czasy nie zachwyca wynikami oraz Snapchata, którego preżny rozwój zapewnił mu liczbę 150 milionów aktywnych użytkowników.

 

Instagram przechodzi duże zmiany. Wprowadzenie reklam do aplikacji i wyświetlania ich między zdjęciami to żyła złota dla deweloperów. Również zaktualizowanie wyglądu i nowe logo pokazują, że zachowany jest duch czasu – choć moim zdaniem dawny styl był znacznie przyjemniejszy. Wydłużono też czas wideo, z 15 do aż 60 sekund. Instagram stawia na użytkownika. Jeśli kolejne zmiany będą przebiegać z równie udanym efektem, wkrótce przybędą kolejne miliony.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x